قابل توجه کاربران پنل قدیم

اطلاعیّه بسیار مهم

 کاربران محترم سامانه قدیم

 به دلیل عدم امکان ارتقاء و خارج از دسترس شدن اکثر امکانات پنل قدیم لطفاً حداکثر تاپایان آبان ماه ۹۶ اقدام به انتقال پنل قدیم خود به سیستم جدید نمایید . بعداز ثبت نام و فعال سازی در پنل جدید
،شماره اختصاصی و اعتبار شما به پنل جدید منتقل میگردد .

چنانچه تا پایان مهر ماه نسبت به انتقال اقدام نگردد با توجه به میزان اعتبار شما در این پنل به صورت دستی در سامانه جدید نسخه  متناسب با اعتبار شما ایجاد و هزینه آن از اعتبار فعلی شما کسر میگردد . فعال سازی و اپلود مدارک خواسته شده از طرف اپراتور به عهده کاربر میباشد . با توجه به اطلاع رسانی در خصوص انتقال به سامانه جدید از سال ۱۳۹۵  ، بعد تاریخ مهلت اعلام شده ، سامانه پیامکی ictiran هیچ گونه مسئولیتی در قبال پشتیبانی و اعتبار باقی مانده در پنل قدیم را نداشته و این پنل کاملاً از دسترس خارج میگردد.

 بعد از تاریخ ذکر شده از این سیستم پشتیبانی نخواهد شد و  شارژ آنلاین هم از اول آبان ماه غیر فعال شده و فقط از طریق واریز به حساب و درج فیش واریزی قادر به خرید شارژ خواهید بود.

 جهت انتقال ابتدا در سیستم جدید ثبت نام نمایید و بعد از ثبت نام و فعال سازی از طریق درج تیکت در پنل قدیم اعلام نمایید تا شماره اختصاصی و اعتبار شما به پنل جدید منتقل گردد.

جهت ثبت نام میتوانید از طریق سایت ictiran.ir اقدام نمایید و یا اینکه از تلفن همراه خود عدد ۱ را به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰ پیامک نمایید.

برای ورود به پنل قدیم از آدرس زیر استفاده نمایید:

http://panelesms.com

 

چنانچه نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش نموده اید از طریق آدرس اعلام شده بر روی یاداوری رمز عبور کلیک نموده موارد خواسته شده را تکمیل نموده  و کلید تایید را بزنید تا مشخصات کاربری پنل قدیم برای شما پیامک گردد.