بدون هیچ سرمایه ای کسب درآمد کنید

همکاری در فروش

سیستم پیشرفته همکاری در فروش سامانه پیامکی ایران با امکانات فراوان برای همه افراد گامی بسیار مناسب برای کسب درآمد ، بدون داشتن هیچ سرمایه و هزینه ای می باشد.
جهت مشارکت در فروش و کسب درآمد فقط کافیه که در مرحله اول از ما یک پنل پیامکی رایگان داشته باشید. سپس در قسمت تنظیمات کسب درآمد یک کلید واژه اختصاصی برای خود تنظیم نمایید..
از اینجا بعد فقط کافیه که شما در اینترنتی و یا فضای مجازی و یا حتی به صورت حضوری تبلیغ کنید بدین صورت که بگویید :                              با ارسال کلمه sms به ۳۰۰۰۴۶۵۰ یک سامانه پیامکی رایگان دریافت نمایید.

لازم به ذکر است که کلیه خدمات پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده ما خواهد بود و در این خصوص هیچ مسئولیتی به عهده شما نخواهد بود.

برای شروع همین الان از تلفن همراه خودتون عدد  ۱  را به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰  پیامک نمایید

نحوه همکاری در فروش

پنل همکاری در فروش

کسب درآمد و واریز سود

درصد سود شما از سیستم همکاری در فروش از سود فروش پیامک ۳۰ درصد ، و از فعالسازی امکانات و ماژول ها توسط کاربران ۳۰ درصد و از فروش شماره اختصاصی ۱۰ درصد می باشد .
نحوه تسویه حساب و واریز سود شما بدین صورت است که از پنل پیامکی خود وارد بخش کسب درآمد می شوید و از منوی درخواست تسویه حساب نقدی ، درخواست تسویه حساب می دهید و مبلغ سود شما به حساب بانکی اعلام شده از طرف شما ظرف مدت ۲۴ ساعت واریز خواهد شد .

 

مشاهده گردش مالی