ماژول باشگاه مشتريان

امکان ارسال پیام به شماره هایی که پیام تبلیغاتی شون رو مسدود کردند با

ماژول باشگاه مشتریان

ماژول باشگاه مشتريان سامانه ictiran اين امكان را به شما مي دهد تا بتوانيد کلیه پیامک های مورد نظر خود را به تمامی مخاطبین حتی افرادی که خطوط خود را مسدود و در لیست سیاه قرار داده اند ارسال نمایید .

با ارسال از طریق این ماژول یک آرشیو از شماره های مشتریان هدفمند با قابلیت گروه بندی  شماره ها در پنل کاربری خود قابل مشاهده و ذخیره سازی میباشد .

ارسال پیامک با بیشترین بازخورد ، کمترین هزینه در کوتاه ترین زمان 

ارسال باشگاه مشتريان

برای استفاده از این ماژول در چهار مرحله به سادگی میتوانید اقدام به فعال سازی و ارسال پیامک نمایید

باشگاه مشتریان

ابتدا یکی از خطوط خدماتی ماژول باشگاه مشتریان را انتخاب می‌کنیم؛ خطوطی که بدون هیچ محدودیتی پیامک را به همه‌ی مخاطبان ارسال می‌کنند. در مرحله بعد کلیدواژه‌هایی جهت امکان عضویت یا عدم عضویت مشتریان در نظر گرفته و همراه با نام شرکت یا برند  خودتان در ماژول ثبت می‌کنیم. این کلیدواژه‌ها امکان انصراف و درخواست دریافت پیامک را از طرف مشتریانتان امکان‌پذیر می‌سازند. (در صورت عدم رضایت، گیرنده می‌تواند از دریافت پیامک انصراف دهد.)

باشگاه مشتریان

به عبارتی کلیدواژه‌ی عدم عضویت منجر به حذف مخاطبانی که علاقه به دریافت پیامک از شما ندارند می‌شود. در نتیجه همواره شماره گیرندگانی که هدف اصلی ارسال پیامک شما هستند در لیست مخاطبان شما قابل مشاهده است. کلیدواژه‌ی ثبت نام نیز به علاقه‌مندان به دریافت پیامک از سامانه‌ی پیامکی‌تان این امکان را می‌دهد تا تنها با ارسال این کلید واژه به شماره‌ی پیامکی‌تان به صورت مستمر پیامک‌هایتان را دریافت کنند حتی اگر شماره آنان در لیست سیاه مخابراتی باشد. علاوه بر امکان ارسال درخواست عضویت از سمت مخاطبان، می‌توانید به آسانی از طریق فایل اکسل یا به صورت تکی شماره‌های مخاطبان را وارد لیست مخاطبان باشگاه مشتریان قرار داده، آنان را گروه‌بندی کنید و در صورت تمایل به صورت تکی یا گروهی به آنان پیامک ارسال کنید. نکته اینکه توجه داشته باشید هنگام ارسال پیام عضویت و یا لغو عضویت هزینه ارسال پیام فوق از اعتبار شما کسر میگردد

مثال:

انتخاب خط پیش فرض ارسال تنظیمات ۳۰۰۰۲۱

کلید واژه ثبت نام : bimeh

کلید واژه عدم ثبت نام : off

نام شرکت/فروشگاه : نمايندگي بيمه پاسارگاد / microsait.ir

و روی ثبت تنظیمات کلیک میکنید

و در مرحله دوم شماره های مشتریان خود را در مخاطبین باشگاه مشتریان وارد میکند

هر شخصی که کلمه عضویت را به شماره ۳۰۰۰۲۱ ارسال کند یا شما شماره آن شخص را در مخاطبین باشگاه مشتریان خود وارد کرده باشید ، یک پیامک دریافت میکند به شرح زیر:

مشتری گرامی شما در باشگاه مشتریان نمايندگي بيمه پاسارگاد عضو شده اید ، در صورت تمایل به عدم عضویت میتوانید کلید واژه off را به شماره ۳۰۰۰۲۱  ارسال نمایید.