سامانه پیامک

آيا براي تبليغ  يا  اطلاع رساني كار  يا شغل خود نيازمند يك سامانه پيام كوتاه هستيد؟ ما با يك سامانه اي كاملاً متفاوت و جديد در خدمت شما هستيم . با سامانه پیامکی ایران با خيالي آسوده به اهداف خود خواهيد رسيد . تا انتهاي مطالب و توضيحات با ما باشيد.

سيستم ارسال پيام كوتاه

سامانه پیامکی ایران

سامانه پيام كوتاه ایران  ictiran  يك سامانه تحت وب رايگان و كاملاً ریسپانسیو  (واكنشگرا) بوده  و مجهز به جديدترين و پيشرفته ترين امكانات مربوط به ارسال و دريافت پيامك مي باشد  . واكنشرگرا بودن اين سامانه  این امکان را برای شما مي دهد که از تمامی امکانات سامانه پیام کوتاه در گوشی خود نیز استفاده نمایید .

سامانه پيامکی ريسپانسيو

سامانه پيامکی ريسپانسيو

ثبت نام و فعال سازي پنل سامانه پيامك در ictiran رايگان  بوده و شما مي توانيد در كمتر از چند دقيقه پنل خود را فعال و دريافت نماييد . بعد از ثبت نام و فعال سازي پنل يك شماره اختصاصي ۱۴ رقمي رايگان از اپراتور ۳۰۰۰ و يا ۱۰۰۰ به انتخاب خودتان  به شما اهداء ميگردد.

شماره اختصاصی رایگان

شماره اختصاصی رایگان

امکانات پایه و مورد نياز شما مانند ارسال و دریافت پیامک ، ارسال هدفمند ، ارسال از روی نقشه گوگل ، دفترچه تلفن و ارسال تیکت و … به صورت رایگان براي شما فعال میباشد و با توجه به نیاز خود می توانید سایر ماژول ها و امكانات را از داخل سامانه پیامک هر زماني كه خواسته باشيد فعال و استفاده نمایید.

ارسال از نقشه گوگل

ارسال از نقشه گوگل

جهت ثبت نام فقط كافيست از تلفن همراه خود عدد  ۱  را به شماره  ۳۰۰۰۴۶۵۰  پيامك نماييد ، بعد از انجام اين كار  ، نام کاربری و رمزعبور براي شما ارسال ميگردد ، از قسمت ورود به سامانه وارد پنل خود شوید و پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده نسبت به آپلود مدارك خواسته شده شامل تصوير كارت ملي و تصوير قبض تلفن يا قبض آب و برق اقدام نماييد . بعد از تاييد مدارك نسبت استعلام و انتخاب يك شماره اختصاصي ۱۴ رقمي رايگان  از اپراتور  ۳۰۰۰ و يا ۱۰۰۰ كه نحوه استعلام و توضيحات آن در منوي شماره اختصاصي داده شده اقدام نماييد . تخصيص و فعال سازي شماره استعلامي شما در كمتر از چند ساعت انجام ميپذيرد. لازم به ذكر است كه تا زماني كه شماره اختصاصي مورد نظر خود را استعلام و ثبت نكنيد ، قادر به ارسال پيامك نخواهيد بود. همچنين به شما پيشنهاد مي كنيم كه از اپراتور ۳۰۰۰ هم با توجه به مزيتهاي اين اپراتور ،حتماً يك شماره اختصاصي خريداري و ثبت نماييد.

يكي از نكات قابل توجه سامانه پیامکی ایران  درج راهنماي استفاده از سامانه در همه منوهاي مورد نياز شما مي باشد به نحوي كه اگر خواسته باشيد از هر ماژولي  استفاده نماييد راهنماي استفاده از آن ماژول در كنار آن براي شما نمايش داده ميشود.

راهنماي كاربري

ارسال پیامک

سامانه پیامکی ایران یکی از ايمن ترين سامانه هاي موجود مي باشد كه از جديدترين نرم افزار هاي روز دنيا در اين سامانه بكار گرفته شده است و تمامی رمز ها و اطلاعات کاربران توسط متدهاي امنيتي بالا به صورت چند لايه کد گذاری شده و تدابیر امنیتی خاصی برای حفاظت اطلاعات کاربران سامانه در نظر گرفته شده است.

 

بي شك سامانه پیامکی ایران  يكي از كاملترين و به روز ترين  سامانه هاي موجود در نوع خود مي باشد كه بسته به نياز مشتري امكانات و ماژولهاي مختلفي را در خود جاي داده است و همكاران ما با توجه به نياز كاربران هميشه در حال برنامه نويسي امكانات جديد و افزودن آن به سامانه پيامك مي باشند.

امكانات سامانه

امکانات پنل

امکاناتی مانند : ارسال از روي نقشه گوگل ، ارسال از دكل ايرانسل ، وب سرويس ارسال و دريافت ، منشی پیامک ، ارسال پیامک هوشمند ، پیامک متناظر ، دفترچه تلفن پيشرفته ، ارسال بر اساس محدوده و صنف ، ارسال بر اساس سن و جنسیت ، ارسال از روی نقشه بر اساس مناطق ، نظرسنجی پیامکی ، مسابقه ، كدخوان ….  و تمامی امکانات دیگری که همانند سامانه هاي ديگردر این سامانه هم موجود مي باشد و كاربر مي توانيد بسته به نياز خود از تمامي اين امكانات استفاده نمايد.

 

ارسال از نقشه گوگل

برخي از امكانات منحصر به فرد سامانه پیامکی ایران

 

  • ارسال از روي نقشه گوگل با قابليت انتخاب منطقه و تعداد شماره
  • ارسال بر اساس شهر و كدپستي
  • ارسال بر اساس سن و جنسيت
  • ارسال به اصناف خاص
  • انتقال دريافتي ها به ايميل ، موبايل ، وب سايت
  • عضويت كاربر در ليست سياه
  • گزارش دقيق (مشخص كردن شماره هاي بلك ليست)
  • ماژول كد خوان
  • عضويت هوشمند در دفترچه تلفن
  • دايورت دريافتي ها به: ايميل ، موبايل ، وب
  • درج راهنماي استفاده از هر ماژول در همان صفحه

 

و ده ها امكانات ديگر كه به شما پيشنهاد مي كنيم حتما نسخه نمايشي سامانه را از منوي دموي سامانه مشاهده بفرماييد.