سیستم پیشرفته همکاری در فروش سامانه پیامکی ایران با امکانات فراوان برای همه افراد گامی بسیار مناسب برای کسب درآمد ، بدون داشتن هیچ سرمایه و هزینه ای می باشد.
جهت مشارکت در فروش و کسب درآمد فقط کافیه که از ما یک پنل پیامکی رایگان داشته باشید. از اینجا بعد فقط کافیه که شما در اینترنتی و یا فضای مجازی و یا حتی به صورت حضوری تبلیغ کنید بدین صورت که بگویید : با ارسال کلمه sms به ۳۰۰۰۴۶۵۰ یک سامانه پیامکی رایگان دریافت نمایید.لازم به ذکر است که کلیه خدمات پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده ما خواهد بود و در این خصوص هیچ مسئولیتی به عهده شما نخواهد بود.

برای شروع همین الان از تلفن همراه خودتون عدد ۱ را به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰ پیامک نمایید۱- دریافت پنل رایگان

از تلفن همراه خود عدد ۱ را به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰ پیامک نمایید . نام کاربری و رمز عبور برای شما پیامک میگردد.۲- فعال سازی پنل

بعد از دریافت نام کاربری و کلمه عبور ، وارد پنل کاربری خود بشوید و تکمیل ثبت نام و مدارک خواسته شده را آپلود نمایید .۳- ثبت کلید واژه

از منوی کسب درآمد و تنظیمات کلید واژه ، یک کلید واژه اختصاصی برای ثبت نام کاربران خود تعیین نمایید۴- شروع کسب درآمد

پنل شما آماده برای شروع کسب درآمد است و کافیه که شما تبلیغات خود را شروع نمایید

دریافت پنل رایگان

جهت استفاده از سیستم همکاری در فروش ابتدا بایداز ما یک پنل پیامکی داشته باشید که به صورت رایگان به همراه یک شماره اختصاصی رایگان به شما تحویل داده میشود .

جهت دریافت پنل رایگان از تلفن همراه خود عدد ۱ را به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰ پیامک نمایید . بلافاصله نام کاربری و کلمه عبور برای شما پیامک خواهد شد

فعال سازی پنل پیامکی

بعد از دریافت نام کاربری و کلمه عبور ، از طریق سایت ictiran.ir وارد پنل کاربری خود شوید و در ابتدا ثبت نام خود را تکمیل نمایید و بعد از انتخاب یک شماره اختصاصی به دلخواه خود پنل کاربری خود را فعال نمایید.

ثبت کلید واژه

بعد از فعال سازی پنل پیامکی شما جهت شروع کسب درامد لازم هست که یک شناسه ثبت نام به صورت اختصاصی برای تبلیغات خود ثبت و ایجاد نمایید یه همین منظور از منوی کسب درآمد و منوی تنظیمات کلید واژه بر روی کلیک نمایید . در صفحه باز شده یک کلمه به صورت لاتین مثلاً  sms  و یا هر کلمه ای مورد نظر شما میباشدرا درج و از قسمت خط گیرنده شماره پیامکی موردنظر را انتخاب نموده و دکمه ثبت را بزنید.با ثبت کلید واژه هر شخصی که کلید واژه تعریف شده شما  را به شماره انتخابی ارسال نماید یک پنل در زیر مجموعه پنل کاربری شما ایجاد میگردد و کلیه کسانی که در زیر مجموعه شما قرار میگیرند در حساب کاربری شما قابل مشاهده میباشد

شروع کسب درآمد

سیستم کسب درآمد شما آماده است .از اینجا بعد فقط کافیه که شما جهت ارائه پنل پیامکی رایگان به همراه شماره اختصاصی رایگان در اینترنت و یا فضای مجازی و یا حتی به صورت حضوری تبلیغ کنید. و از سایرین بخواهید که در صورت ارسال کلمه کلید واژه شما به شماره ای که تعیین کرده اید می توانند یک پنل پیامکی رایگان به همراه شماره اختصاصی رایگان داشته باشند.

مثال: با ارسال کلمه sms به شماره  ۳۰۰۰۷۷  یک سامانه پیامکی رایگان با شماره اختصاصی رایگان دریافت نمایید.

لازم به ذکر است که کلیه خدمات پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده ما خواهد بود و در این خصوص هیچ مسئولیتی به عهده شما نخواهد بود.

درصد سود شما از سیستم همکاری در فروش از سود فروش پیامک ۳۰ درصد ، و از فعالسازی امکانات و ماژول ها توسط کاربران ۳۰ درصد و از فروش شماره اختصاصی ۱۰ درصد می باشد .
نحوه تسویه حساب و واریز سود شما بدین صورت است که از پنل پیامکی خود وارد بخش کسب درآمد می شوید و از منوی درخواست تسویه حساب نقدی ، درخواست تسویه حساب می دهید و مبلغ سود شما به حساب بانکی اعلام شده از طرف شما ظرف مدت ۲۴ ساعت واریز خواهد شد .
  • عدم نیاز به هیچ گونه سرمایه گذاری و دریافت سرویس رایگان  • عدم نیاز به وب سایت و استفاده از برند ictiran.ir  • عدم نیاز به دفتر کاری ثابت و فعالیت به صورت پاره وقت و تمام وقت  • عدم قبول مسئولیت در قبال نحوه استفاده کاربران  • عدم نیاز به هیچ گونه سرمایه گذاری و دریافت سرویس رایگان