درباره ما

درباره ما

سامانه جامع ictiran از سال ۱۳۸۹ فعاليت خود را عنوان سامانه پيامكي ictiran به صورت محدود با يك سامانه ساده جهت ارسال و دريافت پيام كوتاه را آغاز نمود و از همان سال با ارائه خدمات و پشتيباني مناسب باعث جذب بسيار از كاربران حقيقي و حقوقي از سراسر كشور شده است . از سال ۱۳۹۰ با تغيير سيستم پيامكي نسبت به ارتقاء سامانه پيامكي اقدام نموديم و سرانجام با كمك همكارانمان در سال ۱۳۹۳ نسخه كامل و ريسپانسيو سامانه پيام كوتاه را ارائه كرديم .
در سال 1397 با توجه به رشد خدمات فضای مجازی بر آن شدیم تا خدمات دیگری را به صورت مستقل به سامانه اضافه نماییم و با اضافه کردن خدمات فضای مجازی و اینترنتی عنوان سایت به سامانه جامع تبلیغاتی تغییر داده شد.
. همكاران ما با توجه به نياز كاربران هميشه در حال برنامه نويسي امكانات و خدمات جديد و افزودن آن به سامانه جامع ictiran مي باشند .
استفاده از سامانه ها و خدمات ، مانند تمامی محصولات مجازی دیگر دارای شرایط و قوانینی است که در صورت عدم رعایت هریک از این قوانین ، موجب انسداد سامانه و انجام پروسه های مورد نیاز برای بازگشایی مجدد (در صورت امکان) خواهد شد. در همین راستا و در ابتدا از شما استفاده کننده گرامی خواهشمندیم که قوانین هر قسمت را به صورت کامل مطالعه نمایید

shadow