نکته

درباره ما

درباره ما

سامانه جامع ictiran از سال ۱۳۸۹ فعاليت خود را عنوان سامانه پيامكي ictiran به صورت محدود با يك سامانه ساده جهت ارسال و دريافت پيام كوتاه را آغاز نمود و از همان سال با ارائه خدمات و پشتيباني مناسب باعث جذب بسيار از كاربران حقيقي و حقوقي از سراسر كشور شده است . از سال ۱۳۹۰ با تغيير سيستم پيامكي نسبت به ارتقاء سامانه پيامكي اقدام نموديم و سرانجام با كمك همكارانمان در سال ۱۳۹۳ نسخه كامل و ريسپانسيو سامانه پيام كوتاه را ارائه كرديم .
در سال 1397 با توجه به رشد خدمات فضای مجازی بر آن شدیم تا خدمات دیگری را به صورت مستقل به سامانه اضافه نماییم و با اضافه کردن خدمات فضای مجازی و اینترنتی عنوان سایت به سامانه جامع تبلیغاتی تغییر داده شد.
. همكاران ما با توجه به نياز كاربران هميشه در حال برنامه نويسي امكانات و خدمات جديد و افزودن آن به سامانه جامع ictiran مي باشند .
استفاده از سامانه ها و خدمات ، مانند تمامی محصولات مجازی دیگر دارای شرایط و قوانینی است که در صورت عدم رعایت هریک از این قوانین ، موجب انسداد سامانه و انجام پروسه های مورد نیاز برای بازگشایی مجدد (در صورت امکان) خواهد شد. در همین راستا و در ابتدا از شما استفاده کننده گرامی خواهشمندیم که قوانین هر قسمت را به صورت کامل مطالعه نمایید

shadow

قابل توجه کاربران محترم

به دلیل وجود اختلال در درگاه پرداخت آنلاین سامانه پیامکی ، تا اطلاع ثانوی از طریق واریز وجه
به شماره کارت یا حساب اقدام و بعد از واریر از همان صفحه خرید شارژ گزینه درج فیش
را انتخاب نموده و بعد مشخصات واریزی خود را درج مینمایید.درج فیش واریزی شما در
کمترین زمان تایید و شارژ به پنل شما منتقل میگردد

از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم