همکاری در فروش سامانه پیامکی ایران
عدم نیاز به دفتر کاری ثابت و فعالیت به صورت پاره وقت و تمام وقت
عدم نیاز به هیچ گونه سرمایه گذاری و دریافت سرویس رایگان
عدم قبول مسئولیت در قبال نحوه استفاده کاربران
عدم نیاز به وب سایت و استفاده از برند ictiran.ir

1- دریافت پنل رایگان

جهت شروع شما نیاز به یک پنل پیامکی دارید که ما آن را به شمار به صورت رایگان ارائه میدهیم.
فقط کافیه از تلفن همراه خود عدد ۱ را به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰ پیامک نمایید . نام کاربری و رمز عبور برای شما پیامک میگردد.

shadow

2- فعّال سازی پنل

بعد از دریافت پیامک حاوی نام کاربری و کلمه عبور پنل، وارد پنل کاربری خود شوید و تکمیل ثبت نام کنید وبا ثبت یک شماره 14 رقمی ختصاصی رایگان مدارک خواسته شده را ، آپلود نمایید. پنل شما در کمترین زمان فعال و قابل استفاده خواهد بود

shadow

3- ثبت کلید واژه

بعد از ورود به سامانه پیامکی خود ، از منوی کسب درآمد و تنظیمات کلید واژه ، یک کلید واژه اختصاصی برای ثبت نام کاربران خود تعیین نمایید .مثلاً یک کلمه کلیدی مثل ict برای خودتان با شماره 300077 تعیین نمایید .

shadow

4- شروع کسب درآمد

پنل شما آماده برای شروع کسب درآمد است و کافیه که شما تبلیغات خود را شروع نمایید . مثال کافیّه که به دوستان خود بگویید از تلفن همراهشون کلمه ict رو به 300077 پیامک کنند تا یک پنل رایگان دریافت کنند

shadow
گردش مالی
shadow

درصد سود شما از سیستم همکاری در فروش از سود فروش پیامک ۳۰ درصد ، و از فعالسازی امکانات و ماژول ها توسط کاربران ۳۰ درصد و از فروش شماره اختصاصی ۱۰ درصد می باشد .
نحوه تسویه حساب و واریز سود شما بدین صورت است که از پنل پیامکی خود وارد بخش کسب درآمد می شوید و از منوی درخواست تسویه حساب نقدی ، درخواست تسویه حساب می دهید و مبلغ سود شما به حساب بانکی اعلام شده از طرف شما ظرف مدت ۲۴ ساعت واریز خواهد شد .
لازم به ذکر است که کلیه خدمات پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان به عهده ما خواهد بود و در این خصوص هیچ مسئولیتی به عهده شما نخواهد بود.

shadow