فرا خوان ثبت نام و اشتغال زایی

قانون جرائم رایانه ای
وزارت تعاون
ساماندهی
پایگاه اطلاع رسانی دولت
حمایت از کالای ایرانی
خدمات الکترونیک

با توجه به بیانات معظم رهبری در خصوص کار اشتغال جوانان و راهبرد اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ، سامانه کاریابی ایران مفتخر است، با فعالیت در زمینه کسب و کارهای اینترنتی و کسب درآمد در منزل و گسترش فضای کارآفرینی ، بستر کار و اشتغال جویندگان کار را فراهم و دغدغه استخدام و کسب و کار جوانان را تا حد ممکن برطرف سازد .
و با توجه به استقبال کاربران و کارجویان از طرح کار و کسب درآمد در منزل و رضایت درآمدی آنها هر چه قدرتمند تر به فعالیتمان ادامه خواهیم و بر صدد آن هستیم تا در تایم های زمانی منظم آپدیت و پیشنهادات جدیدی را به این سامانه اضافه نماییم و حتی خومان خدمات جدیدی اضافه و به کارجویان محترم معرفی نماییم.
سامانه کاریابی ایران ictiran، با تجریه چندین ساله در خصوص کسب و کارهای اینترنتی یک سامانه فعال در حوزه اشتغال و آموزش است که با آموزش در حوزه های مختلف در خدمت شما می باشد
که در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی کشور زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است .
سامانه کاریابی ایران ictiran، با مجوز از وزارت صنعت معدن و تجارت کشور دارای نماد دوستاره با هدف خدمات های گوناگون و اشتغال زایی در منزل راه اندازی شده است و در حال حاظر بزرگترین و کاملترین سامانه خدمات جامع در کشور است که دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره میباشد. همچنین این سامانه در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی کشور زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز به ثبت رسیده است.

business
shadow

شرایط عمومی ثبت نام

شرایط کار در منزل

به اطلاع کلیه کارجویان محترم میرسانیم به منظور نتیجه گیری بهتر از طرح ارائه شده داشتن شرایط و امکانات ذیل الزامی میباشد:

شرایط عمومی :

 • در اختیار داشتن سیستم رایانه یا تبلت یا گوشی هوشمند (قابل اتصال به اینترنت)
 • تسلط نسبی کار با رایانه و اینترنت در سطح عمومی
 • دسترسی به اینترنت به منظور انجام دستورالعمل های ارائه شده
 • داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران (دارا بودن کارت ملی ایرانی)
 • دارا بودن یکی از کارت های بانکی عضو شتاب، به منظور دریافت کارمزد
 • توجه کاربر به این اصل که در این سامانه به طور مستقیم استخدام یا پرداخت حقوق انجام نمیشود و کاربر صرفا از پکیج دریافت شده شروع به کسب در آمد خواهد کرد.

* توجه داشته باشید که شما بعد از دریافت و انجام اولین پروژه چندین برابر مبلغ پرداخت شده را جبران خواهید کرد. *
میزان درآمد هر شخص بسته به توانایی ها و میزان ساعتی که به کار خود اختصاص میدهد متفاوت میباشد و هر کارجو میتواند ار روزی 50 هزار تومان تا 3 میلیون تومان و حتی بیشتر درآمد داشته باشد

ثبت نام در سامانه کاریابی ایران

ثبت نام کارجویان محترم در دو مرحله انجام میشود و هر دو مرحله باید به صورت کامل انجام شود:
1- ثبت دقیق اطلاعات تکمیلی کارجو در فرم ثبت نام
2- پرداخت اینترنتی هزینه ثبت نام در سامانه و تایید نهایی
هزینه ثبت نام در سامانه فقط مبلغ 25.000 تومان به عنوان جهت بهره برداری از بانک اطلاعات داخل پکیج کسب درآمددر منزل میباشد. لازم به ذکر است که هزینه واقعی این پکیج 75000 تومان میباشد که با تخفیف 75 درصدی به شما کارجو محترم عرضه میگردد
نکته مهم اینکه پکیج جمع آوری شده توسط سامانه کاریابی ایران تهیه و آماده سازی شده است و نسبت به پکیج های مشابه در سایتهای دیگر کاملتر و به روزتر میباشد.
همچنین آپدیتهای بعدیبه صورت رایگان به ایمیل خریداران به صورت رایگان ارسال میگردد.
ضمانت سایت:
سامانه ictiran به کلیه کارجویان متعهد میگردد که پس از ثبت نام میتوانند با مطالعه پکیچ پیشنهادی بلافاصله شروع به فعالیت نمایند و از همین امروز اولین کسب در آمد خود را آغاز نمایند.

shadow

دیدگاه ها (4)

 1. محمد :

  ایجاد درامد

 2. محمد :

  ایجاد کسب و کار و درامد

 3. مهسامختاری :

  کاری با حقوق معمولس

 4. مهدیس :

  من به کار احتیاج دارم