نماینده ما باشید و از کاربران خود کسب درآمد کنید
قابلیت ثبت نام و ایجاد کاربر جدید
مديريت كامل بر پنل و كاربران سامانه
عدم نیاز به پشتیبانی کاربران
یک کسب درآمد ساده و بدون دردسر
شما فقط کاربر ثبت نام کنید با فعالیّت کاربر سود دریافت کنید
كسب و كاری بدون نیاز به سرمایه گذاری,دسترسی همیشگی به كالا با قیمت های مناسب

کسب درآمد با فروش و جذب کاربر با پنل فروش کارت شارژ

پنل نمایندگی فروش کارت شارژ و محصولات فروشگاهی

پنل فروشگاهی نمایندگی کارت شارژ ، پنل الکترونیکی بر پایه وب می باشد که ارائه خدمات و فروش محصولات را بصورت الکترونیک برای کاربران خود امکان پذیر می نماید. کاربران شما می توانند محصولات روزمره مخاطبان و مشتریان خود از قبیل محصولات اعتباری و الکترونیکی شامل اعتبار خطوط تلفن همراه بصورت پین و شارژ مستقیم، اعتبار 300 اپراتور بین المللی شارژ سیم کارت های echarge ایرانسل، کارت شبکه هوشمند مخابرات، کارت تلفن بین الملل، لایسنس آنتی ویروس و همچنین محصولات فیزیکی مانند گوشی تلفن همراه و لوازم جانبی آن، فلش ها ، سیم کارت های رند و را تامین نموده و علاوه بر آن خدمات الکترونیکی (از قبیل پرداخت قبوض، ثبت نام بیمه و …) نیز به مشتریان خود ارائه دهند. شما می توانید جهت دریافت نمایندگی و فعال سازی حساب کاربری خود و دسترسی به پنل ، پس از مطالعه راهنما به بخش ثبت نام مراجعه فرمائید.

مزایای نمایندگی فروش کارت شارژ

 • كسب و كاری بدون نیاز به هزینه و سرمایه گذاری.
 • شما بابت هر فروش و فعالیّت کاربر خود پورسانت دریافت میکنید.
 • قابلیت ارائه خدمات و پشتيباني تخصصي از طرف همکاران ما .
 • دریافت گزارش کامل بر عملکرد فروش کاربران .
 • قابلیت جذب و ثبت نام آسان كاربر .
 • مديريت كامل بر پنل و كاربران سامانه.
 • عدم اطلاع کاربران از اینکه شما نماینده و همکار ما هستید .
 • کسب و کاری بدون دردسر و بدون هزینه .
 • تمامي سود حاصل از فروش انواع شارژ ، بلیط قطار و اتوبوس ، پرداخت قبوض، و … متعلق به خود نماينده مي باشد که با درخواست دریافت پورسانت به حساب نماینده واریز میگردد.
 • توجه
  نماینده حقّ دریافت هیچ گونه وجه بابت ثبت نام و تحویل پنل کاربری از مشتری را ندارد و ارائه پنل کاربری به صورت رایگان بوده و نماینده از طریق فعالیّت کاربر خود متناسب با فروش کاربر پورسانت دریافت میکند.

shadow

نحوه دریافت پنل نمایندگی فروش کارت شارژ

جهت دریافت سامانه نمایندگی فروش کارت شارژ تلفن همراه و خدمات الکترونیکی، اطلاعات خواسته شده را تکمیل ، ارسال و پرداخت نمایید .هزینه فعال سازی دریافت پنل نمایندگی کارت شارژ مبلغ 99 هزار تومان می باشد که بعداز ثبت نام و تکمیل فرم از طریق پرداخت الکترونیک از شما دریافت میگردد. بعد از تکمیل و پرداخت ، سامانه شما ایجاد و مشخصات پنل کاربری شامل نام کاربری و رمز عبور به شماره تلفن همراه شما پیامک خواهد شد.

( ایجاد پنل و ارسال مشخصات ممکن است تا ۴۸ ساعت به طول بیانجامد. )

ثبت نام پنل کارت شارژ
shadow

دریافت نمایندگی تبلیغات فضای مجازی

Draw_moneyict

با دریافت پنل کاربری و نمایندگی سامانه تبلیغات مجازی می توانید از سامانه خود به صورت اختصاصی با نام تجاری شخصی خود و یک دامنه اختصاصی اقدام به فروش ، و کسب در آمد کنید. در پنل های نمایندگی کلیه امکانات پنل کاربری نیز به صورت کاملاً فعال به شما ارائه میگردد.

راه‌اندازی پنل مدیریت با حداقل سرمایه، بیشترین درآمد‌زایی را برای شما به‌همراه خواهد داشت
جهت دریافت نمایندگی مستقل باید ابتدا مبلغ 600 هزار تومان هزینه خرید و فعّال سازی پنل را از طریق دکمه زیر پرداخت نمایید . بعداز پرداخت و پایان عملیات خرید، به صفحه ورود ارجاع داده میشود . مشخصات درخواستی را تکمیل و وارد پنل کاربری خود بشوید و پنل کاربری را فعّال نمایید . بعداز ثبت نام و فعاّل سازی پنل کاربری همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و راهنمایی های لازم خدمت شما ارائه خواهد شد.

shadow

سامانه جامع تبلیغاتی ictiran بهترین انتخاب برای معرفی کسب کار و شما

ما بسیاری از خدمات جامع تبلیغاتی را در یک پنل تحت وب ، با کاربری بسیار ساده و روان در اختیار شما گذاشته ایم.اگر به دنبال درآمد خوب هستید، اگر مدیر کسب و کار خود هستید، اگر میخواهید ایده یا استارتاپ موفق خود را داشته باشید و اگر میخواهید همه شما را بشناسند، بهترین زمان همین حالاست.

دموی پنل کاربران
shadow
shadow