ارسال ایمیل تبلیغاتی

یکی از راه های بازاریابی اینترنتی، ارسال ایمیل گروهی یا ایمیل مارکتینگ است.
ارسال یک ایمیل به جامعه ای از کاربران بصورت هدفمند جهت معرفی سایت و یا محصولات و خدمات خود و تشویق مشتری جهت بازدید از آن مانند ارسال یک نامه فروش جهت جذب مشتری میباشد

خدمات ارسال ایمیل تبلیغاتی انبوه

ارسال ایمیل تبلیغاتی

ایمیل مارکتینگ یا ارسال ایمیل تبلیغاتی، یکی از راهکارهای قدیمی اما همچنان موثر و از بهترین روش های بازاریابی اینترنتی به شمار می رود
اکثر کاربران ایمیل های خود را به طور مداوم چک و بررسی می‌کنند. پس کافیه که ایمیل شما بتواند توجه آنها را به خود جلب نماید .
نرم افزار ارسال ایمیل تبلیغاتی ictiran با کارایی , سرعت بالا و سادگی کامل، نیازهای واقعی تبلیغاتی شما را در حوزه ایمیل مارکتینگ پوشش می دهد. سامانه ictiran از تکنیک های پیشرفته و به روز برای قرار گرفتن ایمیلهای ارسالی شما در اینباکس (inbox) مشتریان استفاده میکند .
سامانه های موجود ارسال ایمیل انبوه اکثراً از بانک های ایمیلی استفاده میکنند که این بانک ها قدیمی شده و بارها استفاده شده اند.
در این راستا ، بانک های ایمیل فعال ایرانی که به تازگی توسط ictiran جمع آوری شده است و برای ارسال ایمیل تبلیغاتی بسیار مناسب میباشند در سامانه خود استفاده میکند و این بانک اطلاعاتی ،بانک ایمیل اوپن شده است که کیفیت بسیار بالاتری دارند.

از مهمترین مزایای ارسال تبلیغاتی ایمیل و ایمیل مارکتینگ سامانه ictiran میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

● قیمت بسیار پایین نسبت به ارسال های تبلیغاتی دیگر
● بهینه شده برای تمای سرویس دهنده های ایمیل
● محتوای حجیم همراه با تصویر و قابلیت طراحی و صفحه بندی دلخواه
● قابلیت شخصی سازی ایمیل ها حتی به صورت HTLL
● قرار گرفتن ۷۰ تا ۹۰ درصد ایمیل ها در inbox
● ارائه گزارش کامل
● ماندگاری طولانی ایمیل های تبلیغاتی نزد کاربران
●● از دموی سامانه حتماً دیدن فرمایید

shadow
ایمیل تبلیغاتی
shadow