تبلیغات در گوگل

امکان نمایش تبلیغ فقط در ایران ، تنوع خدمات ، نمایش آگهی در تمامی مرورگرها
افزایش رتبه و اعتبار سایت شما ، افزایش درآمد شما ، تعیین کلمات و کلید واژه های جستجو و امکانات متنوع دیگر

تبلیغات گوگل ADWORDS

امروزه یکی از مهمترین فاکتورهای مهم در تجارت مخصوصاً در فضای مجازی , تبلیغات مناسب و بهینه می باشد.
اگر برای کسب و کار آنلاین خود تا کنون تبلیغات و شیوه های مختلفی را تجربه کرده‌اید و به نتیجه‌ ی دلخواه خود نرسیده‌اید،به شما توصیه می‌کنیم تبلیغات گوگل ADWORDS را با ictiran امتحان کنید.
تبلیغات گوگل ادوردز همان تبلیغات کلیکی در موتور جستجوگر گوگل است که در نتایج اول یا نتایج آخر صفحه اول قرار میگیرد. تبلیغات گوگل ادوردز با کنار زدن تمامی راه های تبلیغاتی ،تبلیغ شما را در صفحه اول گوگل مینشاند!
این روش یکی از بهترین شیوه های تبلیغات در بزرگترین موتور های جستجوی آنلاین ، یعنی گوگل است که باعث میشود آگهی سایت تبلیغی شما بدون داشتن کوچکترین رتبه ، با سرچ کاربران در اینترنت، در صفحه اول گوگل قرار گیرد.
با استفاده از تبلیغات گوگل ادرودز شما قادر خواهید بود که با انتخاب دقیق کلمات کلیدی دلخواه ، زمان و محدوده مکانی نمایش تبلیغات، مشتریان مد نظر خود را جذب کنید.
شیوه کار بدین صورت است که در تبلیغات گوگل، شما در ازای پرداخت مبلغی ، از گوگل کلیک خریداری می کنید ،بازدید کنندگان با هر کلیک روی آگهی شما مقداری از اعتبار مالی شما نزد شرکت گوگل کسر میگردد تا اینکه اعتبار کلیکی شما پایان یابد.
یکی از مزیتهای تبلیغاتی گوگلی این است که تعداد نمایش در گوگل ادوردز ملاک نیست و در صورت کلیک نشدن از نمایش آگهی شما ، اعتباری کسر نخواهد شد.

  • امکان تعریف انواع تبلیغ
  • انتخاب بودجه مورد نظر جهت تبلیغات
  • امکان تعریف کلمات کلیدی
  • تنظیم ارسال گزارش روزانه به ایمیل شما
shadow
خدمات تبلیغات در گوگل
تبلیغات گوگل ADWORDS را با خدمات متنوع ictiran امتحان کنید
shadow