نماینده ما باشید و از کاربران خود کسب درآمد کنید
قابلیت ثبت نام و ایجاد کاربر جدید
مديريت كامل بر پنل و كاربران سامانه
عدم نیاز به پشتیبانی کاربران
یک کسب درآمد ساده و بدون دردسر
شما فقط کاربر ثبت نام کنید با فعالیّت کاربر سود دریافت کنید
كسب و كاری بدون نیاز به سرمایه گذاری,دسترسی همیشگی به كالا با قیمت های مناسب

این سرویس فعلا غیر فعال میباشد

پنل نمایندگی فروش کارت شارژ و محصولات فروشگاهی

پنل فروشگاهی نمایندگی کارت شارژ ، پنل الکترونیکی بر پایه وب می باشد که ارائه خدمات و فروش محصولات را بصورت الکترونیک برای کاربران خود امکان پذیر می نماید. کاربران شما می توانند محصولات روزمره مخاطبان و مشتریان خود از قبیل محصولات اعتباری و الکترونیکی شامل اعتبار خطوط تلفن همراه بصورت پین و شارژ مستقیم، اعتبار 300 اپراتور بین المللی شارژ سیم کارت های echarge ایرانسل، کارت شبکه هوشمند مخابرات، کارت تلفن بین الملل، لایسنس آنتی ویروس و همچنین محصولات فیزیکی مانند گوشی تلفن همراه و لوازم جانبی آن، فلش ها ، سیم کارت های رند و را تامین نموده و علاوه بر آن خدمات الکترونیکی (از قبیل پرداخت قبوض، ثبت نام بیمه و …) نیز به مشتریان خود ارائه دهند. شما می توانید جهت دریافت نمایندگی و فعال سازی حساب کاربری خود و دسترسی به پنل ، پس از مطالعه راهنما به بخش ثبت نام مراجعه فرمائید.

مزایای نمایندگی فروش کارت شارژ

 • كسب و كاری بدون نیاز به هزینه و سرمایه گذاری.
 • شما بابت هر فروش و فعالیّت کاربر خود پورسانت دریافت میکنید.
 • قابلیت ارائه خدمات و پشتيباني تخصصي از طرف همکاران ما .
 • دریافت گزارش کامل بر عملکرد فروش کاربران .
 • قابلیت جذب و ثبت نام آسان كاربر .
 • مديريت كامل بر پنل و كاربران سامانه.
 • عدم اطلاع کاربران از اینکه شما نماینده و همکار ما هستید .
 • کسب و کاری بدون دردسر و بدون هزینه .
 • تمامي سود حاصل از فروش انواع شارژ ، بلیط قطار و اتوبوس ، پرداخت قبوض، و … متعلق به خود نماينده مي باشد که با درخواست دریافت پورسانت به حساب نماینده واریز میگردد.
 • توجه
  نماینده حقّ دریافت هیچ گونه وجه بابت ثبت نام و تحویل پنل کاربری از مشتری را ندارد و ارائه پنل کاربری به صورت رایگان بوده و نماینده از طریق فعالیّت کاربر خود متناسب با فروش کاربر پورسانت دریافت میکند.

shadow

نحوه دریافت پنل نمایندگی فروش کارت شارژ

جهت دریافت سامانه نمایندگی فروش کارت شارژ تلفن همراه و خدمات الکترونیکی، اطلاعات خواسته شده را تکمیل ، ارسال و پرداخت نمایید .هزینه فعال سازی دریافت پنل نمایندگی کارت شارژ مبلغ 99 هزار تومان می باشد که بعداز ثبت نام و تکمیل فرم از طریق پرداخت الکترونیک از شما دریافت میگردد. بعد از تکمیل و پرداخت ، سامانه شما ایجاد و مشخصات پنل کاربری شامل نام کاربری و رمز عبور به شماره تلفن همراه شما پیامک خواهد شد.

( ایجاد پنل و ارسال مشخصات ممکن است تا ۴۸ ساعت به طول بیانجامد. )

ثبت نام پنل کارت شارژ

 

فرم را با دقّت تکمیل نمایید

shadow